Jubileusz kapłaństwa i prymicje
informacje
We wtorek, 3 czerwca, podczas wieczornej Mszy Świętej obchodziliśmy wspólnie jubileusz 25-lecia świeceń kapłańskich ks. Stanisława Kosiorowskiego MIC, naszego proboszcza oraz prymicje ks. Janusza Wiczarskiego MIC, który jeszcze w Triduum Paschalne posługiwałł w naszej parafii jako diakon, a dziś udzielał zebranym błogosławieństwa jako nowo wyświęcony prezbiter. Bogu niech będą dzięki!